-15%


253 ₴
215,05 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Скарбничка з логотипом вашого навчального закладу — це не лише стильний та практичний сувенір 🎁, а й ефективний інструмент корпоративного брендингу. Вона стане символом єдності колективу, чудовим подарунком для учнів, викладачів чи випускників 🏫. Індивідуальне нанесення логотипу підкреслить унікальність вашої школи, коледжу чи університету та зміцнить імідж.
✅ Вигідні умови співпраці:
Замовляючи скарбнички з логотипом, ви отримуєте не просто сувенір, а цінний корпоративний аксесуар, який підкреслює престиж вашого закладу та залишає приємні спогади у кожного власника.
📐 Характеристики:Замовити скарбничку можна мовою яка потрібна вам.
Купити скарбничку для школяра можна як в роздріб, так і оптом (знижки при замовленні для класу, дивіться гуртові ціни вгорі).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еко Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ДВП |
| Тематика виробу | Абстракція |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Скарбничка з логотипом. Скарбничка 12 см. Скарбничка на мрію. Скарбничка школяра з логотипом. Подарунок школяру з логотипом»