-15%


253 ₴
215,05 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Копилка с логотипом компании - стильный корпоративный подарок, который подчеркивает заботу о деталях. Изготовлена из фанеры, с гравировкой или печатью. Идеально подходит для выставок, акций и подарков клиентам.
Запрошуємо вас ознайомитися з нашим каталогом корпоративних подарунків, де представлений широкий вибір товарів під індивідуальне замовлення. Ми пропонуємо унікальні рішення для вашого бізнесу з можливістю персоналізації.
— Гнучкі умови: від 1 одиниці до необхідної вам кількості
— Оптові ціни при замовленні від 10 штук
— Індивідуальний брендинг: нанесення будь-якого логотипу
— Прогресивні знижки при збільшенні обсягу замовлення
— Зносостійкий, сертифікований друк високої якості
Для корпоративних клієнтів діють спеціальні знижки та вигідні умови співпраці!
Замовити корпоративну продукцію можна мовою яка потрібна вам. Для отримання консультації формлюйте замовлення на сайті або пишіть нам у чат і ми з вами звїяжемося для обговорення деталей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Висота | 9.5 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Глибина | 9.5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Подарунок з логотипом. Скарбничка 12 см. Скарбничка з логотипом. Корпоративні подарунки. Подарунки з логотипом школи»