-15%









253 ₴
215,05 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Перегляньте коротке відео цей товар:
Скарбничка збирається легко, без склеювання і підсилу кожній дитині! Відправляємо скарбничкі в розібраному вигляді.
📐 Характеристики:
Списки дітей потрібно буде надіслати у Вайбер. Після оформлення замовлення ми з вами звʼяжемось у Вайбері та обговоримо деталі.
✈️🏖️ Розбірна скарбничка на мрію — яскравий і корисний аксесуар для дітей і дорослих, які мріють подорожувати. Завдяки зручній конструкції її легко розібрати та дістати накопичені гроші 💰.
🎨 Яскравий принт надихає на здійснення мрій, робить процес заощадження веселим і мотивує відкладати кошти для майбутніх подорожей.
🎁 Ідеальний подарунок для дітей та підлітків, який поєднує практичність і мрію про нові враження, а також розвиває навички планування і цілеспрямованості.
Замовити скарбничку можна мовою яка потрібна вам.
Купити скарбничку для школяра можна як в роздріб, так і оптом (знижки при замовленні для класу, дивіться гуртові ціни вгорі).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еко Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | ДВП |
| Тематика виробу | Абстракція |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Збірна іменна скарбничка. 12 смСкарбничка на мрію. Модульна скарбничка. Подарунок школяреві. Розбірна скарбничка для дитини»