-15%








187 ₴
158,95 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Скарбничка збирається легко, без склеювання і підсилу кожній дитині! Відправляємо скарбничкі в розібраному вигляді.
🎁 Подаруйте дитині скарбничку на свято — корисний і символічний подарунок! Вона навчить акуратно відкладати грош 💰 та ставити цілі 🎯. Яскравий і оригінальний дизайн 🎨 сподобається кожному школяреві та створить чудовий настрій для навчання 🌟📖.
Списки дітей потрібно буде надіслати у Вайбер. Після оформлення замовлення ми з вами звʼяжемось у Вайбері та обговоримо деталі.
Запрошуємо переглянути інші наші вироби — ще більше ідей для подарунків 🎁
Замовити скарбничку можна мовою яка потрібна вам.
Купити скарбничку для першокласника можна як в роздріб, так і оптом (знижки 20% при замовленні для класу, оптові ціни вгорі) .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еко Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ДВП |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Розбірна скарбничка «Повітряна куля» 10 см. Подарунок на 1 вересня. Подарунок на випускний. Скарбничка для школяра»